دریافت فایل(جرم و کامپیوتر)

مقدمه پیشرفت آدمی یک روند همیشگی است، ولی بکار بردن این لفظ در معنی مطلق، صحیح نمی باشد زیرا همراه این پیشرفت مسائل جدیدی مطرح میشود که زندگی را از جنبه های دیگر دشوار میسازد. یکی از جنبههای پیشرفت، اختراعات و ساخت وسائل و ابزاری است که نیاز به آنها ...
دریافت فایل(جرم و کامپیوتر)|40092378|dkh1912975|دانود و خرید مقاله جرم و کامپیوتر,دانلود مقاله جرم و کامپیوتر,خرید مقاله جرم و کامپیوتر,خرید و دانلود مقاله جرم و کامپیوتر,دانلود رایگان مقاله جرم و کامپیوتر,دانلود رایگان تحقیق جرم و کامپیوتر,دانلود رایگان پژهش جرم و کامپیوتر
مشخصات فایل مورد نظر در مورد جرم و کامپیوتر آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

مقدمه

پیشرفت آدمی یک روند همیشگی است، ولی بکار بردن این لفظ در معنی مطلق، صحیح نمی باشد زیرا همراه این پیشرفت مسائل جدیدی مطرح میشود که زندگی را از جنبه های دیگر دشوار میسازد.

یکی از جنبههای پیشرفت، اختراعات و ساخت وسائل و ابزاری است که نیاز به آنها با توجه روند زندگی انسان حاصل میشود، انسان برای رفع حوایج خود دست به ساخت وسائلی میزند، و شاید از این روست که اشرف مخلوقات نام گرفته است و ظاهراً اشرف مخلوقات این اشرف مخلوقات کامپیوتر است.

کامپیوتر عجیبترین و پیچیدهترین مصنوعات آدمی تا به امروزاست و اگر هم بعدها اختراعات یا ابداعات بزرگتری صورت پذیرد توسط و یا بکمک کامپیوتر خواهد بود.

امکانات عملیاتی وسیع کامپیوتر، کاربرد گسترده آنرا در پی داشته است و امروزه رشتهای از امور (صنعتی، اداری، علمی، نظامی و …) یافت نمیشود که کامپیوتر در آن جائی برای خود باز نکرده باشد این کار برد وسیع و روزافزون، امکانات بیشتر کامپیوتر را طلب میکند که نتیجتاً تکامل آنرا در پی دارد و در اینجا یک دور بوجود میآید، بدین معنی که هر جه کامپیوتر پیشرفت کند، سایر رشتههائی که آنرا بخدمت گرفتهاند پیشرفت میکنند و هرچه این رشتهها به پیش روند کامپیوترها نیز پیش خواهند رفت.

کامپیوتر خدمات بسیاری میتواند انجام دهد. البته کارهائی که کامپیوتر انجام میدهد اکثراً توسط انسان قابل ارائه هستند،لیکن کامپیوتر سرعت و دقت را بسیار بیشتر میکند و بالتبع کاری را که چندین نفر باید انجام دهند، انجام میدهد، ذکر مثالی در این زمینه موضوع را روشن میکند:

طبق محاسبهای که در آمریکا بعمل آمد چنانچه در نگهداری حسابهای جاری اشخاص از کامپیوتر استفاده نمیشد، لازم بود که در سال ۱۹۷۰ کلیه زنان ۲۱ تا ۴۵ سال برای اینکار در بانکهای کشور استخدام شوند.

مثال دیگر را از کارخانه تویوتا میآوریم: جائیکه در ازاء هر پست شغلی ۶۵ اتومبیل در سال تولید میشود و این رقم در آمریکا و اروپا که کمتر از کامپیوتر استفاده میکنند ۱۰ تا ۱۱ اتومبیل است.

مثالهای مزبور لزوم استفاده از کامپیوتر را در تمام صنایع امروزی روشن میکند و بهمین علت است که برای توسعه بیشتر، کشورها سعی در تقویت صنایع وابسته کامپیوتر خود دارند.


مطالب دیگر:
📎نقشه ی زمین شناسی شهرستان سردشت📎بررسی شناسايي مولفه هاي رهبري تحول آفرين و رابطه آن با عملکرد سازماني📎نقشه ی زمین شناسی شهرستان مرند📎نقشه ی زمین شناسی شهرستان شاهین دژ📎نقشه ی زمین شناسی شهرستان میانه📎نقشه ی زمین شناسی شهرستان تکاب📎نقشه ی زمین شناسی شهرستان اسکو📎نقشه ی زمین شناسی شهرستان سراب📎نقشه ی زمین شناسی شهرستان شبستر📎نقشه ی زمین شناسی شهرستان اردل📎نقشه ی زمین شناسی شهرستان تبریز📎نقشه ی زمین شناسی شهرستان بروجن📎نقشه ی زمین شناسی شهرستان ورزقان📎نقشه ی زمین شناسی شهرستان فارسان📎نقشه ی زمین شناسی شهرستان کرج📎نقشه ی زمین شناسی شهرستان کوهرنگ📎نقشه ی زمین شناسی شهرستان نظرآباد📎نقشه ی زمین شناسی شهرستان لردگان📎نقشه ی زمین شناسی شهرستان ساوجبلاغ📎نقشه ی زمین شناسی شهرستان شهرکرد📎نقشه ی زمین شناسی شهرستان بوشهر📎نقشه ی زمین شناسی شهرستان دماوند📎نقشه ی زمین شناسی شهرستان دشتستان📎کنترل انعکاس معاملات نقدی در حساب های بانکی📎اثرات بستر کاشت و غلظت‌های مختلف ايندول بوتيريك اسيد (IBA) بر ریشه‌زایی قلمه رزماری