دریافت فایل(کارآموزی کامپیوتر (شرکت کامپیوتری خراسان))

↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓ فرمت فایل : word ( قابل ویرایش و آماده پرینت ) تعداد صفحات :22 قسمتی از متن فایل دانلودی : معرفی محل کار آموزی محل کارآموزی اینجانب شرکت کامپیوتری خراسان میباشد درحدفاصل میدان ده دی و چهارراه...
دریافت فایل(کارآموزی کامپیوتر (شرکت کامپیوتری خراسان))|1989802|dkh1912975|کارآموزی کامپیوتر,شرکت کامپیوتری خراسان,مهندس کامپیوتر,کارآموزی کامپیوتر خراسان,تحقیق,دانشجو,کارآموزی,پروژه,پاورپوینت,ورد,مقاله,بانک علم
مشخصات فایل مورد نظر در مورد کارآموزی کامپیوتر (شرکت کامپیوتری خراسان) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

↓↓ لینک دانلود و خرید پایین توضیحات ↓↓

فرمت فایل: word

(قابل ویرایش و آماده پرینت)

تعداد صفحات:22

قسمتی از متن فایل دانلودی:

معرفی محل کار آموزی

محل کارآموزی اینجانب شرکت کامپیوتری خراسان میباشد درحدفاصل میدان ده دی و چهارراه لشگردر پاساژطاهری واقع شده است.مدیریت این شرکت آفای بهرامی میباشد که مهندس کامپیوتر در گرایش سخت افزار است .

خدماتی که در شرکت کامپیوتر خراسان ارائه میشود :

قطعات مورد نیاز مشتری سفارش داده میشود و لیست قیمت قطعات به مشتری ارائه میشود در صورت توافق قرارداد بسته میشود و قطعات یا بصورت باز یا بعد از اسمبل شدن به همراه فاکتور تحویل مشتری میشود.

سیستمی که از مشتری برای تعمیر دریافت میشود ابتدا تست شده و مشکل آن که سخت افزاری است و یا نرم افزاری , بررسی میشود. اگر نرم افزاری باشد بررسی میشود که نیاز به نصب سیستم عامل وجود دارد یا خیر که در صورت نیاز سیستم عامل مناسب برای سیستم نصب شده و درایورهای مربوط به سخت افزارهای آن سیستم نصب میشود ولی اگر مشکل مربوط به سخت افزار سیستم باشد چک میشود که مربوط به کدام قطعه سخت افزاری میباشد که پس از شناسایی , قطعه سخت افزار معیوب باز شده و در صورت امکان تعمیر و یا تعویض میشود . لازم به ذکر است قطعاتی که دارای گارانتی باشند برای تعمیر به شرکت مربوطه فرستاده شده و بسته به نوع گارانتی تعمیر و یا تعویض میگردد.

در شرکت کامپیوترخراسان برای هر برنامه ای که نوشته میشود مراحل زیر در نظر گرفته میشود :

بررسی و جمع آوری نیازمندیهای مشتری : در این مرحله به کمک مشتری , خدماتی که از نرم افزار مورد نیاز وی انتظار می رود بررسی شدهو در مورد محیط پیاده سازی آن و زمان انجام پروژه تصمیم گیریهای لازم به عمل می آید.

بستن قرارداد: در این مرحله با مشتری در مورد قیمت , زمان تحویل پروژه , محیط پیاده سازی و تعهدات طرفین و ... توافق به عمل می آید.

ارائه طرح اولیه پروژه به مشتری : در این مرحله طرح کلی از نرم افزار درخواستی و فرم های اولیه به مشتری ارائه می گردد و از وی در مورد رفع نیازهای او نظر سنجی به عمل آمده و در صورتی که طرح اولیه نیاز به اصلاح و تغییر داشته باشد , در این مرحله تغییرات برای جلب نظر مشتری اعمال می گردد و در صورت اعمال تغییرات این مرحله از ابتدا مجددا تکرار می گردد .

و...مطالب دیگر:
بررسی آيينه كاري و کاربرد ان در معماری اسلامیبررسی ترس و پیامدها و کنترل آن و مروری بر بحث نوزاد و ترسبررسی جنگ فرهنگی و قدرت نرم و اهداف و شیوه های آنبررسی شهر زنجان و تاریخچه آن و مروری بر مسجد جامع زنجان و معماری و تعمیر آنبررسی هویت شخصیتی و بررسی بحران هویت در نوجوانان و جوانان ایرانیبررسی تاکتیک دشمن در حمله به شهرهابررسی قزوین و مسجد جامع قزوین و معماری آنبررسی صافی کف پا و راههای درمان آنبررسی رنزو پیانو و آثار اوبررسی مدیریت و انواع و سیر تکاملی آن و مروری بر رهبری زنان و تعریف سیستم و تئوری سیستمبررسی پرورش ماهیان سردابی و گرمابی و تغذیه آنهابررسی اوقات فراغت و بررسی ارتباط آن با مطالعه و تحصیلاتبررسی اجاره و قوانین و احکام آنبررسی اعتیاد و مواد مخدر و عللی و راههای پیشگیری آندستور العمل هایی برائ سنجش تعداد و هزینه جهانگردبررسی حکمرانان ایران باستان و سلسله هاى ايرانىبررسی دستگاه زیراکس و تولیدات و چگونگی تبادل داده ها در آنبررسی جایگاه رسانه در عصر فناوری اطلاعاتاهميت مديريت تحول ‌و مروری بر عوامل تسهيل كننده تغيير و بهــسازي در سازمانها و راهكارهاي غلـــبه ببررسی میکروتوربین و ساختار و کاربرد آنهابررسی انواع دستگاه دماسنج و دماسنج دیجیتالی و قابلیتهای آنبررسی دستگاه فتوکپی و انواع و روند آنبررسی فعالیتهای قابل اجرا در اوقات فراغت و مروری بر گذراندن اوقات فراغت در ملل هابررسی اساسنامه شرکت خصوصی حسابداری و بررسی حسابداری و اصول آنبررسی آسانسور و اجزای آن و مروری بر عیبهای احتمالی