دریافت فایل(تحقیق درباره نسل های کامپیوتر)

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 11 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه بعد از جنگ جهانی...
دریافت فایل(تحقیق درباره نسل های کامپیوتر)|1745574|dkh1912975|تحقیق درباره نسل های کامپیوتر,نسل های کامپیوتر,کامپیوتر
مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقیق درباره نسل های کامپیوتر آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 11 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

بعد از جنگ جهانی دوم، جنبش و تحرک جدیدی برای ساختن ماشین های سریعتر و قویتر به وجود آمد و این به خاطر درگیری روزافزون بشر به کارهای اداری و تجاری با حجم زیاد و محاسبات پیچیده و وسیع علمی بود ، اولین کامپیوتر در سال 1944 در دانشگاه هاروارد و نوع کاملتر آن در سال 1946 در دانشگاه پنسیلوانیا به نام انیاک(ENIAC) (Electronic Numerical Integrated And Calculator) ، برای حل مسایل مربوط به انفجار ، جهت ارتش آمریکا توسط دکتر ماکلی(Dr.John W.Mauchly) و اکرت (J.Presper Eckert) ساخته و تکمیل شد . در این ماشین 19000 لامپ خلا استفاده شده بود و برای انرژی مصرفی لامپ ها و همچنین دستگاههای تهویه و خنک کننده ماشین حدود 130KW انرژی الکتریکی مصرف می شد. ماشین دارای حجم زیادی بود و سطحی را معادل9015 متر مربع اشغال می کرد،ولی سرعت زیادی داشت و 5000 جمع و 350 ضرب را در 1 ثانیه به انجام می رسانید.

در سال 1952 اولین کامپیوتری که قادر به ذخیره کردن برنامه بود به نام ادواک(EDVAC)، توسط دکتر نیومن(Dr.John Von Neumann) ، ساخته شد که اساس کامپیوترهای امروزی قرار گرفت.مطالب دیگر:
📗پاورپوینت مدیریت تغییر، خلاقیت و نوآوری📗پاورپوینت مهارت برقراري ارتباط مؤثر📗پاورپوینت مهارت كنترل خشم📗مقاله مروری ترجمه شده با عنوان نقش ایمنی ذاتی در مقابل عفونت های پاپیلوماویروس (HPV ) انسانی و اثرات مواد کمک کننده به پیشبرد پاسخ ایمنی📗پاورپوینت مصالح جدید ساختمانی📗پاورپوینت مطالعه انگیزش📗پاورپوینت مطالعه انواع نیروگاه ها📗پاورپوینت مطالعه بر روی گیاه ریحان📗پاورپوینت مطالعه پایانه مسافربری جنوب تهران📗پاورپوینت مطالعه تفاوت های سی تی اسکن و ام آر آی📗پاورپوینت مطالعه خوراک و پوشاک📗پاورپوینت مطالعه روش درمان اعتیاد📗مقاله ترجمه شده تحت عنوان کارایی سلول های بنیادی جنینی در درمان دیستروفی عضلانی دوشن📗پاورپوینت مطالعه ساختار اتم📗پاورپوینت تأثیر نوآوری در تغییرات استراتژی ایده سازی تا برونداد محصول نو📗پاورپوینت خلاقیت و حل مسأله📗پاورپوینت مدیریت انگیزه، مدیریت کار و زمان و مدیریت خلاقیت📗پاورپوینت مدیریت فرآیند مشارکت سازمانی📗دانلود پک Motion Array - 600 Glitch Text Preset📗پاورپوینت با موضوع تأثیر نوآوری در تغییرات استراتژی ایده سازی تا برونداد محصول نو📗پاورپوینت با موضوع تصمیم گیری و حل مسأله📗پاورپوینت با موضوع برنامه ريزي در سازمان📗پاورپوینت با موضوع پرورش کارکنان در سازمانها📗پاورپوینت با موضوع تصمیم گیری در سازمان📗پاورپوینت با موضوع تئوريهاي مديريت پيشرفته